Binance Futures Haftalık Hacmi 16 Milyar Dolara Çıktı

Binance’in geçtiğimiz gün yayınlanan raporuna göre, Binance Futures, yılın başından bu yana haftalık ticaret hacmini iki katına çıkardı. Altı ay önce başlatılan platform haftalık hacmini 10 Şubat’tan itibaren 50 milyon dolardan 16 milyar dolara çıkarmayı başardı. Binance Futures’ın büyümesi Bakkt ve Bitfinex gibi platformları da harekete geçirdi, onlar da yeni Bitcoin türevlerini piyasaya sürdü.

Binance, yatırımcıların vadeli işlem platformunu tercih etmelerinin nedenlerinden birinin, fonları spot ve vadeli hesaplar arasında taşırken ücret harcamak zorunda kalmadan tüm ekosisteme erişebilmeleri olduğunu belirtti. Ayrıca Binance Futures, altcoin portföyünü genişletmeye başladığında, altcoin piyasalarındaki işlem sayısı ve günlük hacim BTC / USDT’ye yaklaştı. Toplamda, altcoin piyasalarına açık pozisyon , yılın başında 20 milyon ABD dolarının altında iken, Şubat ayı ortasından itibaren 191 milyon ABD dolarının üzerine çıktı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz