Analistler Bitcoin ile İlgili Ne Diyor?

Bu hafta kripto para sektörü için çok önemliydi. Hindistan 2018 yılında yasakladığı kripto paraları geçtiğimiz gün yasal hale getirdi. Güney Kore kripto para ticaretini resmi olarak onayladı ve bir Fransız mahkemesi Bitcoin’i para olarak tanıdığını açıkladı. Tüm bunlar kripto para fiyatlarını da etkiledi.

Ayrıca iki ay sonra gerçekleşecek olan ödül yarılanması tüm gözleri Bitcoin’e çevirdi. Kripto trader’ı Josh Rager, Bitcoin’in kırılmadan hemen sonra 9.400-9.500 dolara yükseleceğini ön gördü.

binance

Trader Crypto Dog ise büyük bir BTC madencisinden aldığı bazı bilgileri paylaştı. Madenciye göre Bitcoin’in en düşük fiyat noktası 8.200 dolardı ve şimdiye kadar bu seviyeye düşmesi önlendi.

Ek olarak kripto varlık yöneticisi ve yatırımcı Marius Landman kripto alanındaki milyonerlerin çoğunun gelecekte Hindistan’dan çıkmasını bekliyor. Bunun nedeni ise oradaki insanların altın, gümüş ve kripto para birimlerini sevdiğini düşünmesi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz