Analist Canfield XRP’yi Bitcoin Paritesinde Yorumladı

Çoğu kripto para yükselişe geçerken, Ripple şirketinin XRP’si uzun zamandır düşüş eğiliminde. Trader Jacob Canfield son zamanlarda XRP’nin Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerinin gerisinde kaldığını fark etti. Twitter hesabından bir tablo yayınlayan Canfield XRP’nin Bitcoin paritesiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

XRP/BTC grafiğinde görüldüğü gibi, azalan üçgenler hem düşüş hem de yükseliş yönünde sert bir kırılmaya dönüşebilir. Bununla birlikte, bu noktada, XRP fiyatının daha aşağıda bir destek seviyesine gideceği öngörülüyor ve bu da XRP’nin Bitcoin karşısında değer kaybetmesi demek.

binance

Son 24 saat içinde XRP, BTC’ye karşı yüzde 2.53 değer kaybetti. Ripple’ın XRP satışları, şirketin programlı satışları durdurma kararıyla 2019’un dördüncü çeyreğinde % 80’den fazla azalmışken XRP’nin Bitcoin karşısında değer kaybetmeye devam etmesi yatırımcılar tarafından dikkatle izleniyor.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz