Algorand İtalya’da Telif Hakları İle İlgili Ortaklık Duyurdu

İtalyan Yayıncılar ve Yazarlar Birliği (SIAE), Algorand‘ın blockchain altyapısı ile telif hakları yönetimi ve takibi alanında yeni bir ekosistem geliştirmeye başladığını duyurdu.

SIAE; La Sapienza Roma Üniversitesi ve Blockchain Core isimli danışmanlık şirketi işbirliği ile projeyi gerçekleştiriyor. Blockchain’in avantajları ile telif haklarının kayıt altına alınıp yönetilmesini hedefleyen proje Algorand blokzinciri üzerinde işleyecek.  Algorand’ın Proof-of-Stake (PoS) altyapısı ile merkezsiz ve hızlı bir çözüm üretmesi projede tercih sebebi oldu denildi.

binance

Algorand kurucusu Silvio Micali yaptığı açıklamada; “SIAE bu projenin bel kemiğini oluşturacak blockchain altyapısı için Algorand’ı seçtiği için onur duydu. Algorand 2.0’da uyguladığımız performans geliştirmeleri ve eklenen yeni özelliklerin uygulamaya geçmesine şahit olmaktan heyecan duyuyoruz ” dedi.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz