Aelf Blockchain Node Seçimini Başlattı

Aelf
Aelf

Aelf, tüm blok üreticilerini bir sonraki düğüm seçimlerine katılmaya davet ediyor. Bulut altyapısının ademi merkeziyetçiliğini ilerletme Aelf blok zinciri için düğüm üreticilerinin ekosistemi, yeni meraklıları doğrulayıcı topluluğuna katılmaya davet etti. Aelf blockchain ekibi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, 18 Kasım’da düğüm seçim prosedürü başladı. Toplamda 17 düğüm üreticisi, Aelf blok doğrulama sürecini destekleme şansına sahip olacak şekilde seçilecektir. Huobi pool, RockX, 8BTC, BountyBlok gibi Blockchain üreticileri Aelf’in seçim sürecine katılımlarını zaten onayladılar.

Bugünden itibaren, yeni üretim düğümleri için iki koltuk 6 hafta boyunca haftalık olarak yayınlanacak. Böylece 25 Kasım 2021’den itibaren her hafta iki yeni üretici ağa katılacak. Aelf, blok zinciri tabanlı yeni bir bulut altyapısı satıcısıdır. Aelf, çeşitli ana akım akıllı sözleşme platformlarına sorunsuz bir şekilde bağlanabilen dengeli çok katmanlı altyapısıyla tanınır.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz