2 ABD Senatörü Kripto Yasasına Değişiklik Önerdi

ABD Senatörleri Mark Warner ve Kyrsten Sinema, altyapı yasa tasarısı için yeni değişiklikler önerdi. Dijital Ticaret Odası’nın kurucusu ve başkanı Perianne Boring, Cumartesi öğleden sonra önerilen değişiklik hakkında ayrıntılı bilgi verdi. ABD senatörleri Mark Warner ve Kyrsten Sinema, madenciler ve cüzdan sağlayıcıları için kripto para vergi raporlaması üzerindeki yükü azaltacak yeni bir altyapı tasarısı değişikliği önerdi.

Perianne Boring’in Cumartesi öğleden sonra bildirdiği gibi, senatörler kripto para madencileri ile donanım ve yazılım cüzdan sağlayıcılarını yeni vergi raporlama hükümlerine tabi olmaktan çıkaracak bir değişikliği onayladı. Değişiklik, Ohio Cumhuriyetçi Rob Portman ile birlikte aynı milletvekilleri tarafından önerilen daha önceki bir güncellemeyi genişletecek. Kripto para topluluğu, birkaç istisna dışında, önerilen altyapı tasarısına karşı birleşik bir cephe oluşturmak için bir araya geldi. Twitter CEO’su Jack Dorsey, Warner’ın tasarıyı daha önce tekrarlamasına karşı çıkarak, “Değişikliğin, özellikle açık kaynak geliştiricileri için durumu daha da kötüleştirdiğini” savundu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBitcoin 45 Bin Doları Aştı
Sonraki İçerikHaftanın Önemli Bitcoin ve Altcoin Haberleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz